Про компанію

Про компанію | oceaninvest.ua

 

Компанія «Океан Інвест» - це команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи, займається імпортом і постачаннями засобів захисту рослин. Наша основна мета це забезпечити сільськогосподарських виробників високоефективними інноваційними продуктами для захисту рослин, що відповідають найсучаснішим світовим стандартам якості і екологічної безпеки.

На сьогодні «Океан Інвест» має достатній асортимент фірмових препаратів торгової марки БТ, які здатні забезпечити повну систему захисту і задовольнити потреби аграріїв при вирощуванні основних сільськогосподарських культур. Всі препарати пройшли державну реєстрацію в Україні, мають необхідні дозвільні документи та за якістю не поступаються продуктам великих мультинаціональних корпорацій.

Ми не зупиняємося на досягнутому, команда професіоналів постійно працює над розробкою та випробуванням нових комбінацій діючих речовин і реєстрацією нових продуктів, щоб забезпечувати своїх клієнтів новітніми рішеннями в захисті свого врожаю.

25 препаратів
26 регіонів
присутності
12 Демо-полів

Про компанію | oceaninvest.ua

Товарний асортимент продуктів торгової марки БТ проводиться на заводі «RED SUN». Він є одним з кращих виробників і експортерів хімічної продукції в численні країни світу. Завдяки сучасним випробувальним лабораторіям, використання у виробництві передових інноваційних досягнень в хімічній галузі і об'єднуючи досвід світових виробників стало можливим отримати унікальні за якістю і доступні за ціною препарати. Сучасні технології виробництва дозволяють отримати продукти найвищої чистоти, що є не тільки якісним показником, а й істотно зменшує вплив на навколишнє середовище.

Впроваджуючи продукти марки БТ на українському ринку, компанія «Океан Інвест» проводить їх повну екологічну та токсикологічну перевірку, допрацьовує формуляції препаратів для максимального зниження екологічного навантаження при їх використанні.

Препарати компанії «Океан Інвест» показали себе якісними та ефективними засобами захисту рослин і не поступаються кращим світовим аналогам завдяки сучасним технологіям хімічного виробництва і досконалої системи контролю якості препаратів. Спеціально навчений персонал проводить контроль за якістю на всіх етапах виробництва, починаючи з закупівлі сировини і закінчуючи відбором зразків кінцевого продукту при розмитненні.

Ми постійно працюємо над розробкою
І випробуванням нових продуктів Завантажити каталог

Про компанію | oceaninvest.ua

 

Для того, щоб максимально задовольнити потреби аграріїв, «Океан Інвест» не просто реалізує засоби захисту рослин, а пропонує комплексні технології захисту сільськогосподарських культур. Вони зарекомендували себе як ефективні та економічно вигідні і знайшли своє застосування в арсеналі багатьох сільськогосподарських підприємств України. Дані програми розроблені для пшениці, ріпаку, кукурудзи та соняшнику. Кожне поле оброблено препаратами марки БТ знаходиться під постійним контролем і супроводом професійних менеджерів-консультантів.

Ми постійно вдосконалюємо рекомендовані системи захисту, закладаючи мережу випробувальних полів у всіх регіонах, щоб пропонувати виробникам перевірені норми і економічно вигідні комбінації препаратів адаптованих до всіх агрокліматичних зонах України. Оперативно ділимося інформацією з випробувань і новинками в портфоліо зі своїми партнерами, відображаючи інформацію на веб сайті.

Виходячи з потреб ринку, компанія «Океан Інвест» випустила серію препаратів в дрібній фасовці під торговою маркою БТ. Це професійні препарати, що відповідають європейським вимогам, завоювали заслужений авторитет у дрібного сільгоспвиробника, садівника і городника.

Залишилися питання по нашій продукції?

ЗАДАТИ ПИТАННЯ