День поля в агрохолдингу LANDFORT | oceaninvest.ua

День поля в агрохолдингу LANDFORT

16 червня 2017 року компанія Океан Інвест провела День поля в господарстві «Алоінс-Агро», яке входить до складу агрохолдингу LANDFORT

Близько 100 учасників з'їхалися з різних куточків Запорізького регіону на поле поблизу села Гусарка, Більмацкого району.

«Що посіяно у нас на полях, ви і самі побачите, тому що все тут - аграрії. Ми ж розповімо, що тут вносилося і які основні переваги у використаних засобів захисту. Я бажаю Вам отримати цінні знання, які можна буде всім нам використовувати у своїй подальшій роботі », - з такими словами офіційно відкрив День поля директор« Алоінс Агро »Олег Лужанський.

Вивчивши стан посівів, аграріїв запросили на теоретичну частину заходу, де регіональний представник компанії Океан Інвест Євген Зобнев докладно розповів переваги кожного препарату в портфоліо компанії.

«Зараз у нас в Україні поки що 25 найменувань. Але «Океан Інвест» не стоїть на місці, робота по розширенню лінійки продуктів активно ведеться - на 3-5 продуктів в рік ставатиме більше », - продовжив презентацію регіональний менеджер« Океан Інвест ».

Серед гостей були як прихильники препаратів Океан Інвест, так і новачки.

«Ми почали працювати продуктами Океан Інвест близько 3 років тому. Ніяких проблем не було за той час, що ми працюємо. Тому частка цих препаратів з кожним сезоном в нашому господарстві збільшується », - розповідає директор господарства« 40 років-Агро »Анатолій Стецюн.

«Я приїхав на цей семінар для того, щоб подивитися наскільки якість продукції Океан Інвест відповідає тому, що озвучувалася. Те, що побачив на полях озимої пшениці та соняшнику, чесно кажучи, приємно здивувало. Частиною цих продуктів вже працював, але це були ті продукти, які не включали в себе фунгіциди. Тому і хотілося побачити роботу конкретно фунгіцидів. Я задоволений. Думаю, що з наступного року, будемо пробувати у себе. »- коментує головний агроном агропідприємства« Богдан Хмельницький »Олександр Земляний.

На завершення Дня поля в «Алоінс-Агро» для його учасників був організований дружня вечеря. Приємним був і фінал - лотерея серед зареєстрованих гостей, переможці якої отримали корисні аграрні презенти.

Щасливчиком став один із найактивніших учасників заходу - головний агроном агропідприємства «Богдан Хмельницький» Олександр Земляний.

До нових зустрічей в полях ...