Компанія «Океан Інвест» зібрала аграріїв на День поля | oceaninvest.ua

Компанія «Океан Інвест» зібрала аграріїв на День поля

16 червня 2016 року «Океан Інвест», «Бізон-Тех 2006» і група компаній «Долина» провели перший спільний День поля на базі ТОВ «Подільська зернова компанія» в с. Лозова Волочиського району Хмельницької області. Захід відвідали понад 50 аграріїв з Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

Теоретична частина відбулася в м Волочиськ, її провів керівник Тернопільської філії компанії «Бізон-Тех 2006» Гапон Сергій Антонович.

Зокрема він зазначив: «На вітчизняному ринку наша компанія працює з 2006 року і на сьогодні має 18 філій. День поля присвячений засобам захисту рослин від «Океан-Інвест». У портфоліо компанії більше 20 препаратів, які ніхто крім «Бізон-Тех» не представляє на території України».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся керівник Київського офісу компанії «Бізон-Тех 2006» Янішевський Сергій Борисович.

Детальну інформацію про виробників і контроль якості препаратів, які поширює «Бізон-Тех 2006», надав директор компанії «Океан Інвест» Токар Олександр Петрович: «Розроблена нами система захисту рослин дозволяє найефективніше застосовувати наші препарати. При цьому розкривається біологічний потенціал протруйника, що гарантує поліпшення польової схожості і енергії проростання насіння, забезпечує захист рослин від стресових умов, сприяє активному розвитку кореневої системи, збільшує і прискорює накопичення цукрів, підвищує імунітет і якість зернової продукції. З нашою системою захисту ви можете не страхувати свої посіви», - додав він.

Після теоретичної частини учасники заходу поїхали на поля ТОВ «Подільська зернова компанія» оглядати посіви озимої пшениці сорту «Смуглянка», сої сорту «Черемош» та кількох гібридів кукурудзи компаній «Лімагрейн» і «Коссад».

«На базі нашого господарства – ТОВ «Подільська зернова компанія», сьогодні вперше проходить День поля щодо застосування засобів захисту рослин компанії «Океан Інвест», мікродобрив та елементів прикореневого підживлення виробництва компанії «Долина», - розповів виконавчий директор ТОВ «Подільська зернова компанія» Королюк Валентин Васильович. - Ми вирощуємо традиційні культури: пшеницю, ячмінь, сою, кукурудзу і рапс. У нас представлена ​​лінійка гібридів кукурудзи компаній «Лімагрейн» і «Коссад». З компанією «Бізон-Тех 2006» у нас зав'язалося тісне співробітництво і провести День поля спільно з надійним партнером і ексклюзивним постачальником препаратів «Океан Інвест» - вважаю чудовою ідеєю!».