Нові препарати сезону 2018 | oceaninvest.ua

Нові препарати сезону 2018

З початком нового агрономічного сезону в наших клієнтів виникають закономірні питання про новинки на ринку засобів захисту рослин.

На сьогоднішній день асортимент продукції компанії «Океан Інвест» представлений досить широким спектром гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, протруйників, дискантів та регуляторів росту. Ми постійно працюємо над підбором та реєстрацією нових перспективних та високоефективних продуктів, які могли б вирішувати нагальні проблеми аграріїв.

Цього року до нового каталогу компанії увійшло три нових продукти: групу фунгіцидів поповнює трансламінарний фунгіцид з функцією підсилення фізіологічних процесів Дженфілд БТ, до групи інсектицидів долучився двокомпонентний акарицид «нокаутуючої дії» Клессо БТ, з’явилася нова група ад’ювантів, яку представляє препарат Стікер БТ.

Ад’ювант Стікер БТ покращує змочування наземних частин рослин та підсилює прилипання робочого розчину препаратів, що сприяє швидкому та більш повному проникненню діючих речовин пестицидів в рослину. Це прискорює дію гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів, забезпечує їхню високу ефективність. Особливо велике значення це має під час сухої або холодної погоди, коли уповільнюється ріст бур’янів і погіршується їх змочування робочим розчином. Крім того, використання поверхнево-активних речовин забезпечує відмінну стійкість до змивання дощем, сильною росою та до ультрафіолетових променів, що подовжує тривалість захисної дії препаратів.

Переваги Стікер БТ:

· сприяє легкому нанесенню пестицидів на листя рослин;

· підвищує швидкість поглинання пестицидів с/г культурами;

  • збільшує ефективність застосування пестицидів на 20-30%.

Консультантами-агрономами ТОВ «Океан Інвест» розроблені системи захисту сільськогосподарських культур, застосування яких дозволить зберегти та збільшити ваші врожаї.

Вашій увазі ми пропонуємо наступні схеми захисту від компанії ТОВ «Океан Інвест»: