Візит до України робочої групи китайського виробника | oceaninvest.ua

Візит до України робочої групи китайського виробника

Вже третій рік поспіль Океан Інвест поставляє на агрохімічний ринок України якісну продукцію китайської компанії «RED SUN» - власника одного з найпотужніших промислових агрохімічних комплексів Китаю.

Вся продукція «RED SUN» проходить потрійний лабораторно-аналітичний контроль, а професійна команда досвідчених агрономів та спеціалістів із ЗЗР компанії  «Океан Інвест», в свою чергу, забезпечує повний супровід клієнтів – від етапу вибору методики захисту, рекомендацій щодо застосування продукції і аж до отримання кінцевого результату.

Ми переконані, що лише виробник, впевнений у якості своєї продукції, не побоїться зустрітися віч-на-віч із кінцевим споживачем-аграрієм, і цього року наші клієнти мати змогу пересвідчитися в цьому особисто.

З метою кращого розуміння українського ринку, специфіки застосування агрохімічної продукції в українських реаліях, а також маючи палке бажання краще вивчити свого споживача, на початку вересня співробітники РедСан здійснили робочий візит до Києва, а також навідалися до клієнтів Океан Інвест в інших регіонах України, вивчаючи їхні побажання та аналізуючи поточні задачі і виклики аграрної галузі.

Ми переконані, що така увага до потреб українського сільськогосподарського виробника - важливий крок на шляху до взаємовигідних стосунків.