Про компанію

Про компанію | oceaninvest.ua

 

Шановні колеги, партнери!

Препарати компанії «Океан Інвест» виробляються на заводах хімічної корпорації «NANJING RED SUN CO, LTD.», яка є одним зі світових лідерів виробництва та експорту агрохімічної продукції. Сучасні виробничі технології і повний контроль якості, впроваджені на підприємствах корпорації «RED SUN», дозволяють виробляти і поставляти на великий внутрішній і на вимогливий зовнішній ринки високоефективні засоби захисту рослин.

30 препаратів
26 регіонів
присутності
12 Демо-полів

Про компанію | oceaninvest.ua

 

Важливо відмітити, що вся продукція виробляється з дотриманням світових стандартів (сертифікація GLP, ISO, ICAMA) та вимог екологічної безпеки виробництва. Саме ці фактори і зумовили наш вибір на користь «RED SUN» та її високоякісної продукції. Цього року асортимент зареєстрованих продуктів «Океан Інвест» складає 30 найменувань, повністю задовольняючи потреби аграріїв в системі захисту при вирощуванні основних сільськогосподарських культур. Ми постійно розширюємо наше портфоліо, відповідаючи на запити аграрного ринку.

Все більше сільськогосподарських виробників знайомляться з продукцією компанії «Океан Інвест» під час Днів Поля та бачать на власні очі ефективність систем захисту на прикладах численних демо-полів. Ми пишаємось тим, що вже з перших закупівель аграрії стають нашими постійними клієнтами. Наші препарати цінують за їхню стабільну якість, ефективність та економічну вигоду.

 

Ми постійно працюємо над розробкою
І випробуванням нових продуктів Завантажити каталог

Про компанію | oceaninvest.ua

 

Також не останню роль відіграє сильна система клієнтської підтримки. Для досягнення аграрними виробництвами України найкращого економічного результату, спеціалісти компанії «Океан Інвест» розробляють та впроваджують комплексні системи захисту сільськогосподарських культур на базі власних продуктів. Вся агрохімічна продукція «RED SUN» проходить потрійний лабораторний та аналітичний контроль, а професійна команда досвідчених агрономів та спеціалістів із ЗЗР компанії «Океан Інвест» забезпечує повний супровід клієнтів – від етапу вибору методики захисту, рекомендацій щодо застосування продукції, аж до отримання кінцевого результату.

Саме такий комплексний підхід дозволив нашій молодій компанії в найкоротший термін закріпитися у власній ніші на українському аграрному ринку та здобути репутацію надійного партнера. Тож бажаємо Вам гарних врожаїв і запрошуємо до співпраці! З повагою, ТОВ «Океан Інвест», ваш надійний постачальник засобів захисту рослин.

Залишилися питання по нашій продукції?

ЗАДАТИ ПИТАННЯ