День поля в агрохолдингу LANDFORT

Новини

02 Серпня, 2017

День поля в агрохолдингу LANDFORT

16 червня 2017 року компанія Океан Інвест провела День поля в господарстві «Алоінс-Агро», яке входить до складу агрохолдингу LANDFORT.

Близько 100 учасників з'їхалися з різних куточків Запорізького регіону на поле поблизу села Гусарка, Більмацкого району.

Що посіяно у нас на полях, ви і самі побачите, тому що все тут - аграрії. Ми ж розповімо, що тут вносилося і які основні переваги у використаних засобів захисту. Я бажаю Вам отримати цінні знання, які можна буде всім нам використовувати у своїй подальшій роботі.

Олег Лужанський

директор «Алоінс-Агро»

Вивчивши стан посівів, аграріїв запросили на теоретичну частину заходу, де регіональний представник компанії Океан Інвест Євген Зобнев докладно розповів переваги кожного препарату в портфоліо компанії.

Зараз у нас в Україні поки що 25 найменувань. Але «Океан Інвест» не стоїть на місці, робота по розширенню лінійки продуктів активно ведеться - на 3-5 продуктів в рік ставатиме більше.

Євген Зобнев

регіональний менеджер «Океан Інвест»

Серед гостей були як прихильники препаратів Океан Інвест, так і новачки.

Ми почали працювати продуктами Океан Інвест близько 3 років тому. Ніяких проблем не було за той час, що ми працюємо. Тому частка цих препаратів з кожним сезоном в нашому господарстві збільшується.

Анатолій Стецюн

директор господарства «40 років-Агро»

Я приїхав на цей семінар для того, щоб подивитися наскільки якість продукції Океан Інвест відповідає тому, що озвучувалася. Те, що побачив на полях озимої пшениці та соняшнику, чесно кажучи, приємно здивувало. Частиною цих продуктів вже працював, але це були ті продукти, які не включали в себе фунгіциди. Тому і хотілося побачити роботу конкретно фунгіцидів. Я задоволений. Думаю, що з наступного року, будемо пробувати у себе.

Олександр Земляний

головний агроном агропідприємства «Богдан Хмельницький»

На завершення Дня поля в «Алоінс-Агро» для його учасників був організований дружня вечеря. Приємним був і фінал - лотерея серед зареєстрованих гостей, переможці якої отримали корисні аграрні презенти.

Щасливчиком став один із найактивніших учасників заходу - головний агроном агропідприємства «Богдан Хмельницький» Олександр Земляний.

До нових зустрічей в полях ...

Останні публікації

Нейтрин БТ – найкращий помічник у боротьбі зі злаковими бур’янами на ваших полях

Нейтрин БТ – найкращий помічник у боротьбі зі злаковими бур’янами на ваших полях

Нейтрин БТ – найкращий помічник у боротьбі зі злаковими бур’янами на ваших полях

Технологічні поради

09 Червня, 2020

Карабас БТ – перевірена роками цілюща сила карбендазиму

Карабас БТ – перевірена роками цілюща сила карбендазиму

Для запобігання втрати врожаю, а також забезпечення нормального росту та розвитку рослин впродовж вегетаційного періоду, слід вчасно подбати про захист від хвороб.

Технологічні поради

02 Червня, 2020

Важливість піногасіння в баковій суміші

Важливість піногасіння в баковій суміші

Щороку надмірне піноутворення при приготуванні робочих розчинів стає все більш актуальною проблемою для аграріїв. Щоб зрозуміти що саме викликало надмірне піноутворення, слід знати насамперед природу цього явища та шляхи запобігання йому.

Технологічні поради

07 Травня, 2020

Оновлення додадку Океан Інвест

Океан Інвест презентує оновлений мобільний додаток

Команда Океан Інвест останні місяці дуже наполегливо працювала над повною переробкою як функціоналу, так і дизайну нашого мобільного додатку, тож зустрічайте - цілковито новий та неймовірно зручний додаток від Ocean Invest!

Новини

05 Травня, 2020

Економічно-обґрунтована та ефективна суміш препаратів Ріттер БТ та Баал БТ для захисту кукурудзи

Гербіцидний захист кукурудзи - ефективна суміш препаратів Ріттер БТ та Баал БТ

Наразі, однією із найприбутковіших культур є кукурудза на зерно. В технології вирощування кукурудзи як на зерно, так і на силос найголовнішим є захист від бур’янів.

Технологічні поради

28 Квітня, 2020

Вітаємо з Великоднем!

Океан Інвест вітає з Великоднем!

Прийміть наші щиросердні вітання з нагоди великого свята Воскресіння Христового!

Новини

17 Квітня, 2020