Візит до України робочої групи китайського виробника

Новини

19 Вересня, 2017

Візит до України робочої групи китайського виробника

Вже третій рік поспіль Океан Інвест поставляє на агрохімічний ринок України якісну продукцію китайської компанії «RED SUN» - власника одного з найпотужніших промислових агрохімічних комплексів Китаю.

Вся продукція «RED SUN» проходить потрійний лабораторно-аналітичний контроль, а професійна команда досвідчених агрономів та спеціалістів із ЗЗР компанії  «Океан Інвест», в свою чергу, забезпечує повний супровід клієнтів – від етапу вибору методики захисту, рекомендацій щодо застосування продукції і аж до отримання кінцевого результату.

Ми переконані, що лише виробник, впевнений у якості своєї продукції, не побоїться зустрітися віч-на-віч із кінцевим споживачем-аграрієм, і цього року наші клієнти мати змогу пересвідчитися в цьому особисто.

З метою кращого розуміння українського ринку, специфіки застосування агрохімічної продукції в українських реаліях, а також маючи палке бажання краще вивчити свого споживача, на початку вересня співробітники РедСан здійснили робочий візит до Києва, а також навідалися до клієнтів Океан Інвест в інших регіонах України, вивчаючи їхні побажання та аналізуючи поточні задачі і виклики аграрної галузі.

Ми переконані, що така увага до потреб українського сільськогосподарського виробника - важливий крок на шляху до взаємовигідних стосунків.  

Останні публікації

Важливість піногасіння в баковій суміші

Важливість піногасіння в баковій суміші

Щороку надмірне піноутворення при приготуванні робочих розчинів стає все більш актуальною проблемою для аграріїв. Щоб зрозуміти що саме викликало надмірне піноутворення, слід знати насамперед природу цього явища та шляхи запобігання йому.

Технологічні поради

07 Травня, 2020

Оновлення додадку Океан Інвест

Океан Інвест презентує оновлений мобільний додаток

Команда Океан Інвест останні місяці дуже наполегливо працювала над повною переробкою як функціоналу, так і дизайну нашого мобільного додатку, тож зустрічайте - цілковито новий та неймовірно зручний додаток від Ocean Invest!

Новини

05 Травня, 2020

Економічно-обґрунтована та ефективна суміш препаратів Ріттер БТ та Баал БТ для захисту кукурудзи

Гербіцидний захист кукурудзи - ефективна суміш препаратів Ріттер БТ та Баал БТ

Наразі, однією із найприбутковіших культур є кукурудза на зерно. В технології вирощування кукурудзи як на зерно, так і на силос найголовнішим є захист від бур’янів.

Технологічні поради

28 Квітня, 2020

Вітаємо з Великоднем!

Океан Інвест вітає з Великоднем!

Прийміть наші щиросердні вітання з нагоди великого свята Воскресіння Христового!

Новини

17 Квітня, 2020

30-31 фаза розвитку озимої пшениці - початок виходу в трубку

Досвід застосування Дженфілд БТ в бакових сумішах - мистецтво створення ліків для захисту рослин

Дженфілд БТ – фунгіцид з діючою речовиною піраклостробін, 300 г/л з хімічної групи стробілурінів. Зазвичай, фунгіциди із стробілуринами не є однокомпонентними, і це дуже вірно з точки зору запобігання виникнення резистентності патогенів.

Технологічні поради

14 Квітня, 2020

Зі святом 8-го березня

Зі святом 8-го березня

Прийміть наші найщиріші вітання зі святом 8-го березня!

Новини

05 Березня, 2020