Ґрунтові гербіциди на сторожі врожаю | oceaninvest.ua

Ґрунтові гербіциди на сторожі врожаю

Засміченість бур'янами полів таких важливих сільськогосподарських культур як: кукурудза, соняшник, соя може призвести до зменшення урожайності цих культур на 30 -80 %.

Для того щоб отримувати стабільно високі врожаї, необхідно в систему захисту обов’язково включати ґрунтові гербіциди.

Ґрунтові гербіциди застосовують до появи паростків культурної рослини. Принцип їхньої дії полягає в створенні так званого «гербіцидного екрану». Потрапляючи на ґрунт, гербіцид створює захисну плівку, через яку бур’яни не можуть прорости.

Ґрунтові гербіциди бажано заробити в ґрунт одразу після внесення на глибину 3–5 см, це дозволяє зв’язати препарат з вологим шаром ґрунту, де його дія буде більш ефективною і там міститься основна маса насіння бур’янів, які починають проростати.

При внесенні робочого розчину на глибину до 1 см, такий гербіцидний екран може здути вітер.

При використанні ґрунтових гербіцидів важливо враховувати якість підготовки ґрунту. Підготовлений ґрунт повинен бути дрібно-комковатий, оскільки великі грудки помітно зменшують ефективну дію гербіцидів.

Вибір відповідного ґрунтового гербіциду залежить від певних факторів: вмісту гумусу в ґрунті, структури землі, вмісту в ньому вологи та спектру бур’янів.

Витрата робочої рідини можуть сягати від 200-400 л/га, за умови якісного та рівномірного внесення.

Оптимальна температура застосування від +10°С до +25°С.

При дотриманні усіх вимог та правильному внесенню ґрунтових гербіцидів відсутність бур'янів гарантується близько 12 тижнів.

Компанія «Океан Інвест» в асортименті зареєстрованих грунтових гербіцидів для захисту посівів кукурудзи має: гербіцид Поляріс БТ, для посівів соняшнику - гербіциди Поляріс БТ та Пром БТ, для посівів сої - гербіциди Клом БТ та Пром БТ.

Ефективність застосування ґрунтових гербіцидів залежить від якісної підготовки ґрунту, вологості ґрунту та оптимальних температур.

Слід пам’ятати, що при застосуванні ґрунтових гербіцидів в умовах холоду й посухи, діюча речовина може частково розкладатися, що може зменшити ефективність їх дії.