• Блог
  • Новини
  • Страхові гербіциди Океан Інвест – надійний захист зернових колосових

Страхові гербіциди Океан Інвест – надійний захист зернових колосових

Новини

27 Квітня, 2018

Страхові гербіциди Океан Інвест

Застосування страхових гербіцидів на зернових колосових культурах призводить до істотного збільшення врожаю. А дотримання всіх вимог щодо застосування страхових гербіцидів є передумовою успіху в аграрних виробників.

Застосування страхових гербіцидів має перевагу за рахунок того, що в період вегетації можна визначити численність бур'янів і доцільність застосування гербіцидів, а знаючи видовий склад бур'янів, можна цілеспрямовано підібрати препарати і використати їх з найбільшою ефективністю. Крім того, заходи боротьби з бур'янами можна поєднувати із захистом від шкідників і хвороб, із застосуванням регуляторів росту, ретардантів, позакореневим підживленням мікро- і макроелементами.

За зовнішніми ознаками дії на рослини страхові гербіциди поділяються на: гербіциди контактної дії та гербіциди системної дії.

Гербіциди системної дії здатні переміщуватися судинною системою рослин. Такі препарати, потрапивши на листя і коріння рослини, швидко поширюються по всій рослині, призводячи до її загибелі. Використання препаратів системної дії особливе в боротьбі з бур'янами з потужною кореневою системою і багаторічними бур’янами.

Компанія Океан Інвест має в своєму арсеналі три системні страхові гербіциди, які здатні вирішувати проблеми захисту зернових колосових від бур’янів.

Препарат Діюча речовина Фаза внесення
Маркіз БТ трибенурон-метил, 750 г/кг від 2-3 листків культури до прапорцевого листка
Баал БТ складний 2-етилгексиловий ефір 2,4Д 452 г/л флорасулам 6,25 г/л початок кущення – до утворення першого міжвузля
Хелпіт БТ 480 г/л дикамба від кущіння до виходу в трубку

 

Маркіз БТ

Діюча речовина

Трибенурон-метил - 750 г/кг

Баал БТ

Діюча речовина

2,4-Д 2-етилгексиловий ефір - 452 г/л, Флорасулам - 6.25 г/л

Для контролю падалиці соняшнику, толерантного до трибенурон-метилу, а також соняшнику та ріпаку, стійких до імідазолінонів, у посівах зернових слід використовувати наступні бакові суміші:

 Маркіз БТ (20 г/га) + Хелпіт БТ (0,2-0,3 л/га) - для фази кущення;

 Маркіз БТ (20 г/га) + Баал БТ (0,5 л/га) + Стікер БТ (0,07-0,08 л/га) - після фази кущення до утворення 1-2 міжвузлів культури).

Бакова суміш Маркіз БТ (20 г/га) + Хелпіт БТ (0,2-0,3 л/га) також ідеально підійде для полів, засмічених такими злісними бур’янами як берізка польова, підмаренник чіпкий, осот польовий та молочай.

При застосуванні Маркіз БТ з іншими препаратами чи поверхнево-активними речовинами спочатку у бак обприскувача засипають Маркіз БТ, а потім додають всі інші продукти. Робочий розчин необхідно використати впродовж 24 годин.

Вибірковість гербіцидів часто зумовлена відмінностями в анатомічній і морфологічній будові рослин. Так, рослини з щільною кутикулою і восковим нальотом, а також з густим опушенням більш стійкі до гербіцидів, оскільки ці анатомічні особливості запобігають надходженню препарату в рослину. За таких обставин компанія Океан Інвест має в своєму арсеналі ад’ювант Стікер БТ.

Стікер БТ покращує змочування наземних частин рослин та підсилює прилипання робочого розчину препаратів, що сприяє швидкому та більш повному проникненню діючих речовин пестицидів в рослину.Особливо велике значення це має під час сухої або холодної погоди, коли уповільнюється ріст бур’янів і погіршується їх змочування робочим розчином. Крім того, використання Стікер БТ забезпечує відмінну стійкість до змивання дощем, сильною росою та до ультрафіолетових променів, що подовжує тривалість захисної дії препаратів.

Видимі симптоми дії страхових гербіцидів (пожовтіння) починають проявлятися на п’ятий день, у випадку значного коливання температур протягом доби або тижня, такі симптоми можуть з’явитися на 2-3 дні пізніше, залежно від атмосферної температури.

Стікер БТ

Діюча речовина

Етоксилат гептаметилтрисолоксан - 999 г/л

Останні публікації

Новий сайт Океан Інвест

Океан Інвест оновлює сайт!

Океан Інвест оновив сайт, на якому незабаром запрацюють інноваційні розділи.

Новини

18 Листопада, 2019

З Днем працівників сільського господарства

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Океан Інвест вітає з Днем працівників сільського господарства!

Новини

15 Листопада, 2019

Океан Інвест – потужні інвестиції у майбутній урожай

Ірина Кас’яненко: «Океан Інвест» — це потужні інвестиції у майбутній урожай

Особливості розвитку Океан Інвест та нові цікаві пропозиції для вітчизняного аграрія.

Новини

09 Липня, 2019

Океан Інвест представив оновлений бренд

Океан Інвест представив оновлений бренд на виставці АГРО 2019

Океан Інвест випускає свою продукцію під оновленим брендом.

Новини

06 Червня, 2019

Компанія Океан Інвест оновила бренд

Компанія Океан Інвест оновила бренд власної продукції

З червня 2019 року Океан Інвест випускатиме продукцію під оновленим брендом.

Новини

03 Червня, 2019

Зі святом восьмого березня

Вітаємо зі святом восьмого березня!

Колектив компанії "Океан Інвест" вітає жінок зі святом!

Новини

07 Березня, 2019