Компанія «Океан Інвест» зібрала аграріїв на День поля

Новини

16 Червня, 2017

Компанія «Океан Інвест» зібрала аграріїв на День поля

16 червня 2016 року «Океан Інвест», «Бізон-Тех 2006» і група компаній «Долина» провели перший спільний День поля на базі ТОВ «Подільська зернова компанія» в с. Лозова Волочиського району Хмельницької області. Захід відвідали понад 50 аграріїв з Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

Теоретична частина відбулася в м Волочиськ, її провів керівник Тернопільської філії компанії «Бізон-Тех 2006» Гапон Сергій Антонович.

На вітчизняному ринку наша компанія працює з 2006 року і на сьогодні має 18 філій. День поля присвячений засобам захисту рослин від «Океан-Інвест». У портфоліо компанії більше 20 препаратів, які ніхто крім «Бізон-Тех» не представляє на території України.

Гапон Сергій

керівник Тернопільської філії компанії «Бізон-Тех 2006»

З вітальним словом до учасників заходу звернувся керівник Київського офісу компанії «Бізон-Тех 2006» Янішевський Сергій Борисович.

Детальну інформацію про виробників і контроль якості препаратів, які поширює «Бізон-Тех 2006», надав директор компанії «Океан Інвест» Токар Олександр Петрович. 

Розроблена нами система захисту рослин дозволяє найефективніше застосовувати наші препарати. При цьому розкривається біологічний потенціал протруйника, що гарантує поліпшення польової схожості і енергії проростання насіння, забезпечує захист рослин від стресових умов, сприяє активному розвитку кореневої системи, збільшує і прискорює накопичення цукрів, підвищує імунітет і якість зернової продукції. З нашою системою захисту ви можете не страхувати свої посіви.

Токар Олександр

Директор компанії «Океан Інвест»

Після теоретичної частини учасники заходу поїхали на поля ТОВ «Подільська зернова компанія» оглядати посіви озимої пшениці сорту «Смуглянка», сої сорту «Черемош» та кількох гібридів кукурудзи компаній «Лімагрейн» і «Коссад».

На базі нашого господарства – ТОВ «Подільська зернова компанія», сьогодні вперше проходить День поля щодо застосування засобів захисту рослин компанії «Океан Інвест», мікродобрив та елементів прикореневого підживлення виробництва компанії «Долина». Ми вирощуємо традиційні культури: пшеницю, ячмінь, сою, кукурудзу і рапс. У нас представлена ​​лінійка гібридів кукурудзи компаній «Лімагрейн» і «Коссад». З компанією «Бізон-Тех 2006» у нас зав'язалося тісне співробітництво і провести День поля спільно з надійним партнером і ексклюзивним постачальником препаратів «Океан Інвест» вважаю чудовою ідеєю!

Королюк Валентин

Виконавчий директор ТОВ «Подільська зернова компанія»

Останні публікації

Важливість піногасіння в баковій суміші

Важливість піногасіння в баковій суміші

Щороку надмірне піноутворення при приготуванні робочих розчинів стає все більш актуальною проблемою для аграріїв. Щоб зрозуміти що саме викликало надмірне піноутворення, слід знати насамперед природу цього явища та шляхи запобігання йому.

Технологічні поради

07 Травня, 2020

Оновлення додадку Океан Інвест

Океан Інвест презентує оновлений мобільний додаток

Команда Океан Інвест останні місяці дуже наполегливо працювала над повною переробкою як функціоналу, так і дизайну нашого мобільного додатку, тож зустрічайте - цілковито новий та неймовірно зручний додаток від Ocean Invest!

Новини

05 Травня, 2020

Економічно-обґрунтована та ефективна суміш препаратів Ріттер БТ та Баал БТ для захисту кукурудзи

Гербіцидний захист кукурудзи - ефективна суміш препаратів Ріттер БТ та Баал БТ

Наразі, однією із найприбутковіших культур є кукурудза на зерно. В технології вирощування кукурудзи як на зерно, так і на силос найголовнішим є захист від бур’янів.

Технологічні поради

28 Квітня, 2020

Вітаємо з Великоднем!

Океан Інвест вітає з Великоднем!

Прийміть наші щиросердні вітання з нагоди великого свята Воскресіння Христового!

Новини

17 Квітня, 2020

30-31 фаза розвитку озимої пшениці - початок виходу в трубку

Досвід застосування Дженфілд БТ в бакових сумішах - мистецтво створення ліків для захисту рослин

Дженфілд БТ – фунгіцид з діючою речовиною піраклостробін, 300 г/л з хімічної групи стробілурінів. Зазвичай, фунгіциди із стробілуринами не є однокомпонентними, і це дуже вірно з точки зору запобігання виникнення резистентності патогенів.

Технологічні поради

14 Квітня, 2020

Зі святом 8-го березня

Зі святом 8-го березня

Прийміть наші найщиріші вітання зі святом 8-го березня!

Новини

05 Березня, 2020